loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

DLA BEZPIECZEŃSTWA SENIORÓW

Paweł Goraj - Administrator

W piątek 2 sierpnia odbyło się w Starostwie Powiatowym zdjęcie DLA BEZPIECZEŃSTWA...w Końskich spotkanie seniorów z ekspertami ruchu drogowego w ramach akcji organizowanej przez Ministerstwo Infrastruktury. Celem podejmowanych działań jest zwiększenie bezpieczeństwa ponieważ, jak pokazują statystyki, aż w 40 procentach zdarzeń ich uczestnikami są osoby po 60 roku życia. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem – przybyło ponad 30 osób.

 

Dodatkową atrakcją była możliwość bezpłatnego serwisu roweru dla tych ,którzy przybyli swoim jednośladem a także doposażenie w elementy zwiększające bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Podczas spotkania uczestnicy mogli sprawdzić swoją spostrzegawczość i czas reakcji na specjalistycznym sprzęcie. Mamy nadzieję ,że takie działania przyczynią się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa.

Opracował: Adam Kubka

GALERIA - DLA BEZPIECZEŃSTWA...

2  3  4

5  6

fot. Adam Kubka

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich