loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

 RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

KONECKA GALA SPORTU

Administrator

Konecka Gala Sportu tym razem odbyła się w sali zdjęcie GALA SPORTU 2019bankietowej „Astoria”. Zgromadzili się w niej sportowcy, działacze, sponsorzy i przyjaciele lokalnego sportu, aby podsumować miniony rok i wyróżnić najlepszych. Na tej uroczystości była okazja, wśród gości, zaobserwować znane gwiazdy sportu: piłkarza ręcznego Krzysztofa Lijewskiego, utytułowanego karatekę Macieja Mazura, mistrza kolarstwa Andrzeja Sypytkowskiego, reprezentanta Polski w piłce nożnej Grzegorza Piechnę, czy uczestnika Rajdu Dakar Macieja Giemzę.

 

W tej gali uczestniczyły również władze samorządu powiatowego w osobach: Doroty Dudy - Przewodniczącej Rady Powiatu w Końskich, Beaty Zbróg - Wiceprzewodniczącej Rady Powiatu oraz Damiana Rozmusa - etatowego członka Zarządu Powiatu Koneckiego. Przewodnicząca Dorota Duda w swoim wystąpieniu podziękowała władzom miasta i gminy Końskie za znakomitą organizację i zaproszenie oraz pogratulowała wyróżnionym za podejmowanie doniosłych działań, które stanowią prawdziwą inspiracje do krzewienia kultury fizycznej społeczności lokalnej.

Swoją obecnością Galę zaszczyciła Wiceminister Sportu, posłanka na Sejm Anna Krupka, która życzyła: „Nowych wyzwań, spełnienia dobrych sportowych planów. Chcę podziękować im za to, że są dowodem na to, że można realizować się poprzez swoją pasję i że poprzez nią można spełniać swoje marzenia”.

Konecka Gala Sportu 2019 miała także znakomitą oprawę muzyczną przygotowaną przez Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich. Na scenie zaprezentowały się  Królewiaczki, Izabela Majewska oraz Alicja Woldańska, które swym barwnym głosem uświetniły całe wydarzenie.

Lista nagrodzonych – (plik.pdf)

Opracowanie: Katarzyna Matysiak

GALERIA - GALA SPORTU...

2  3  4

5  6  7  8

9  10  11

12  13  14  15

16  17  18

19  20  21  22

23  24  25

26  27  28  29

30  31  32

33  35  36

fot. Katarzyna Matysiak

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich