loga aloga bloga c

             RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH   bip   logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

VII TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ ABSOLWENTÓW MECHANIKA O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W KOŃSKICH

Administrator

W sobotę 1 grudnia 2018 r. w sali gimnastycznej ZSPzdjęcie VII TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ ... nr 1 odbył się VII Turniej siatkówki absolwentów i sympatyków Mechanika o Puchar Dyrektora ZSP nr1 w Końskich. Pomysłodawcą zmagań, w których od siedmiu lat uczestniczą drużyny absolwentów dawnego Mechanika jest dyrektor Beata Jakubowska. Grają również uczniowie, nauczyciele, a także drużyny, które chcą się sprawdzić w zmaganiach sportowych w dniu sportowej rywalizacji. W bieżącym roku do udziału w turnieju zgłosiło się 6 drużyn, a mianowicie: FAIR PLAY, ABSOLWENCI, ZSP NR 1, NAUCZYCIELE, ROGÓW oraz zespół MALINY ze Skierniewic.

 

Rywalizacja odbywała się w 2 grupach. W półfinale drużyny rozegrały ze sobą bardzo zacięte pojedynki. Następnie odbył się mecz o trzecie miejsce, w którym zagrały drużyny Nauczycieli i Rogowa. Wygrali Nauczyciele i to oni uplasowali się na najniższym stopniu podium.

W finale zagrały drużyny Fair Play i Absolwentów, którzy bronili tytułu sprzed roku. Zespół Absolwentów przegrał z Fair Play i to oni będą bronić za rok tytułu. Miejsce piąte zajęli uczniowie ZSP nr 1, a stawkę zamknął zespół ze Skierniewic. Zwycięzcy turnieju otrzymali Puchar Dyrektora, zaś pozostałe drużyny pamiątkowe dyplomy. Sędzią głównym turnieju był p. Waldemar Kania. Organizatorem turnieju była dyrekcja szkoły, nauczyciele wychowania fizycznego oraz Starostwo Powiatowe w Końskich.

GALERIA - VII TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ ...

1  5  6

3  4

fot. arch. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Końskich