loga aloga bloga c

             RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH   bip   logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

SPORTOWE ZMAGANIA W SOSW W BARYCZY

Administrator

W środowe, słoneczne południe 10 października 2018 r.zdjęcie SPORTOWE ZMAGANIA ... na placu Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Baryczy odbył się już XXVI bieg przełajowy. W biegu wzięły udział delegacje: z Cudzynowic , Ostrowca Świętokrzyskiego, Kielc, przedstawiciele Zespołu Placówek Edukacyjno - Wychowawczych w Skarżysku Kamiennej i Baryczy. Uczestnicy, którzy wywalczyli miejsca na podium będą reprezentować województwo na szczeblu ogólnopolskim. Młodzież miała do pokonania 3 trasy. Najmłodsze dziewczynki musiały się zmierzyć z trasą 1000m, starsze dziewczynki oraz młodsi chłopcy trasę 1500m, na koniec najstarsi pokonali 2000m.

 

Uczestnikom kibicowali: Dorota Duda - członkini Zarządu Powiatu Koneckiego wraz z Krzysztofem Stacherą - naczelnikiem Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia. Jednym ze sponsorów imprezy był starosta konecki - Bogdan Soboń, który ufundował symboliczne dyplomy oraz puchary.

Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana, a determinacja zawodników ogromna, co sprawiło, że droga do podium wymagała wiele wysiłku i niebywałej kondycji. Taką właśnie formę prezentowali podopieczni SOSW w Baryczy, zdobywając złote medale w trzech z czterech grup klasyfikacji indywidualnej, a także złoty puchar w klasyfikacji grupowej. Serdecznie gratulujemy naszym sportowcom, ale również pozostałym ekipom, równie dobrze przygotowanym do zawodów.

Dziękujemy fundatorom nagród oraz poczęstunku, wśród których znaleźli się: starosta konecki oraz sponsorzy: "Top Sport", "Komatsu", "Szkolny Związek Sportowy", "Pierrot", Zakład Piekarniczo - Cukierniczy - Grzegorz Stępień, Rada Rodziców oraz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Sprawni Razem".

 

GALERIA - SPORTOWE ZMAGANIA ...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  13

14  15  16

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich