loga aloga bloga c

             RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH   bip   logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

POWIATOWE ELIMINACJE BEZPIECZNY W RUCHU DROGOWYM

Administrator

W Szkole Podstawowej w Fałkowie odbyły zdjęcie POWIATOWE ELIMINACJE ...się Powiatowe Eliminacje w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczestniczyli w nim uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu koneckiego. Zwycięzcy tego etapu będą reprezentować powiat na szczeblu wojewódzkim. Turniej rozpoczęto o godz. 9:00, a organizatorem tego wydarzenia jest Polski Związek Motorowy oraz Komenda Główna Policji, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, MSWiA, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz WORD wraz z odpowiednimi strukturami terenowymi.

 

W tym roku do Turnieju przystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Radoszycach, Fałkowie, Stadnickiej Woli, Wólki oraz Rudy Malenieckiej, ale także gimnazjaliści z Fałkowa, Rudy Malenieckiej , Stadnickiej Woli i Niekłania. Uczestnicy Turnieju musieli zmierzyć się z zadaniami teoretycznymi i praktycznymi, a nad prawidłowością ich przebiegu czuwał naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego nadkom. Grzegorz Michorek oraz asp. Marcin Wąsik i mł. asp. Łukasz Morka. Rywalizacja była bardzo wyrównana, jednak do kolejnego etapu zakwalifikowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Radoszycach i gimnazjaliści ze Stadnickiej Woli. Teraz to oni będą reprezentować powiat na szczeblu wojewódzkim. Turniej odbywał się pod honorowym patronatem Starosty Koneckiego – Bogdana Sobonia.

„Gratuluję formy, umiejętności i sprawności. Mam jednocześnie nadzieję, że również przywieziecie bardzo dobre wyniki po eliminacjach wojewódzkich” - mówiła Dorota Duda – członkini Zarządu Powiatu Koneckiego, której w tym dniu towarzyszył Wiesław Basiak – naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Końskich.

 

GALERIA - POWIATOWE ELIMINACJE ...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  13

14  15  16

17  18  19

20  21  22

23  24  25

26  27  28

29  30  31

32  33  34

35  36  37

38  39  40

41  42  43

44  45  46

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich