loga aloga bloga c

             RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH   bip   logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

WIZYTA MARSZAŁKA SENATU RP STANISŁAWA KARCZEWSKIEGO

Administrator

W szkole w Stadnickiej Woli 5 maja odbyło zdjęcie WIZYTA MARSZAŁKA ...się spotkanie z marszałkiem senatu - Stanisławem Karczewskim, a uczestniczyli w nim mieszkańcy powiatu koneckiego, samorządowcy, jak i parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości. „Niezwykle cenię sobie takie spotkania, które tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że są one potrzebne. Świadczą one także o wielkim zainteresowaniu sprawami Polski. Widzę jak Polacy z coraz większą troską podchodzą do spraw dotyczących naszej ojczyzny” - mówił marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski.

 

Obecni na spotkaniu dziennikarze ogólnopolskich stacji pytali marszałka przede wszystkim o reakcje na sprawę związaną z możliwością usunięcia z przestrzeni publicznej Pomnika Katyńskiego w Stanach Zjednoczonych, sprawę wywołaną przez burmistrza Jersey. Natomiast wśród pytań mieszkańców powiatu koneckiego nie zabrakło tych dotyczących modelu, czy kierunku rozwoju małych miast i miasteczek, problematyki zarządzania i finansowania dróg lokalnych, osób niepełnosprawnych, czy tych dotyczących referendum konstytucyjnego i jubileuszowych obchodów niepodległościowych.

W spotkaniu uczestniczył wicestarosta konecki Andrzej Marek Lenart, który wręczył marszałkowi publikację pt. „KOŃSKIE Zarys Dziejów”.

 

GALERIA - WIZYTA MARSZAŁKA ...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  13

14  15  16

17  18

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich