loga aloga bloga c

             RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH   bip   logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

MŁODZIEŻ Z 13-5 HUFCA PRACY W KOŃSKICH CZYTAŁA DLA PRZEDSZKOLAKÓW W RAMACH AKCJI „BAJKOWE CZYTANIE”

Administrator

10 kwietnia, we wtorkowe przedpołudnie, czworo uczestników zdjęcie MŁODZIEŻ Z 13-5 HUFCA PRACY...13-5 Hufca Pracy pod opieką wychowawcy udało się do Przedszkola Samorządowego nr 3 w Końskich. Celem wizyty było kontynuowanie akcji „Bajkowe czytanie” dla przedszkolaków. W pierwszej części wydarzenia młodzież przeczytała baśń braci Grimm pt: „Czerwony Kapturek”. W rolę tytułową wcieliła się Elżbieta Staniszewska; Patryk Trębarczyk zagrał rolą złego wilka; rolę babci odegrała Klaudia Pawłowska; natomiast narratorem była Katarzyna Wiśniewska.

O profesjonalizmie i wielkim zaangażowaniu młodzieży świadczyły zaciekawione miny dzieci oraz gromkie brawa. W części drugiej przedszkolaki odwdzięczyły się zaprezentowaniem swojego tanecznego talentu. Dzieci wykonały pokaz artystyczny do piosenki „Wiosna tuż, tuż”. Na zakończenie młodzież z koneckiego hufca została obdarowana przez przedszkolaków słodkim poczęstunkiem. Był to bardzo sympatyczny gest.

Dla młodzieży z hufca pracy uczestnictwo w takich inicjatywach jest bardzo ważne. Dzięki temu młodzież ma nie tylko możliwość sprawienia radości dzieciom, ale także rozwija w sobie wrażliwość oraz pozytywne postawy wobec innych.

 

GALERIA - MŁODZIEŻ Z 13-5 HUFCA PRACY...

2  3  4

fot. arch. ZHP w Końskich