loga aloga bloga c

             RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH   bip   logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

IV FORUM AKTYWNYCH KOBIET ZIEMI KONECKIEJ W MODLISZEWICACH

Administrator

W Świętokrzyskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Modliszewicachzdjęcie IV FORUM AKTYWNYCH KOBIET ... 22 marca 2018 roku odbyło się spotkanie, podczas którego panie rozmawiały o „tradycjach i przyzwyczajeniach kulinarnych”, biorąc pod uwagę oczywiście „nowe trendy w żywieniu rodziny”. Sala wypełniła się do ostatniego miejsca. Forum swym zasięgiem obejmuje nie tylko powiat konecki. Uczestniczące w spotkaniu panie przyjechały również ze Starachowic, Kielc, Buska - Zdroju, Staszowa. Honorowy patronat nad imprezą objął starosta konecki – Bogdan Soboń, którego w tym dniu reprezentowali: Andrzej Marek Lenart – wicestarosta konecki oraz Dorota Duda – członkini Zarządu Powiatu Koneckiego.

Wśród uczestników spotkania znalazły się również: Agata Wojtyszek – wojewoda świętokrzyski, Małgorzata Erlich-Smurzyńska - dyrektor Świętokrzyskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kielcach, a także Agata Binkowska – członkini Zarządu Województwa Świętokrzyskiego.

Forum otworzył Jerzy Pośpiech – dyrektor Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, natomiast dalszą część poprowadziły: Teresa Wąsik i Halina Szymańska. Nie zabrakło ciekawych prelekcji i dyskusji o tym, jak dobierać kolory do typu urody, jak się prawidłowo i zdrowo odżywiać, jak dbać o dobrą kondycję. O tych istotnych dla zdrowia aspektach mówili prelegenci: Łukasz Piskrzyński, Aneta Wasińska oraz Monika Ślifierz.

Organizatorzy zadbali również o to, by na stoiskach podczas przerwy można było kupić naturalne, tradycyjne produkty. Wśród wystawców znaleźli się między innymi: Gospodarstwo Sadownicze – JABUSKO z Pęczelic, Olejarnia Zagłoby z Mikułowic, Firma Natura Wita z Pińczowa, pani Aneta Król z Pakuł ze swoimi serami podpuszczkowymi oraz Gospodarstwo Pasieczne „Mirsa” z Mirca koło Starachowic.

 

GALERIA - IV FORUM AKTYWNYCH KOBIET ...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  13

14  15  16

17  18  19

21  22  23

24  25  26

27  28  29

30  32  33

34  35  36

37  38  39

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich