loga aloga bloga c

             RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH   bip   logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

SETKI UCZESTNIKÓW NA PODSUMOWANIU KONKURSU

Administrator

Około 300 osób wzięło udział w rozstrzygnięciu zdjęcie SETKI UCZESTNIKÓW ....Powiatowego Konkursu na Kalendarz Adwentowy. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, bowiem ilość prac przekroczyła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Stąd też starosta postanowił zmienić regulamin i zamiast po jednej nagrodzie w każdej z kategorii, jak przewidywał Regulamin Konkursu, rozszerzył kategorie o jedną więcej i przyznał po trzy miejsca w każdej z pięciu. Dodatkowo każde dziecko otrzymało dyplom i upominek.

 

- Wszystkim dzieciom należą się ogromne brawa i wielkie uznanie dla ich zaangażowania i pomysłowości – mówi starosta Bogdan Soboń, który obejrzał każą z nadesłanych na konkurs prac.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem i składam serdeczne podziękowania rodzicom, których zainteresowanie i pomoc okazały się bezcenne – dodał starosta.

- Dzisiejsze spotkanie w świątecznej scenerii to też okazja do wspólnej integracji – mówiła Dorota Duda, członek Zarządu Powiatu prowadząca uroczystość.

W kategorii „przedszkola” jury w składzie: Katarzyna Sorn, dyrektor MGOKiS Stąporków, malarka, poetka, Elżbieta Duda, malarka oraz Zbigniew Sadorski, sekretarz powiatu przyznało kolejno miejsca dla: Anny Pakuły (I), Gabrieli Waszczyk (II), Lilli Grodek (III).

W kategorii 7-13 lat zwyciężyli: Paulina Ferens, Natalia Gąszcz, Gabriela Opatowicz, w kategorii 14-18 lat: Magdalena Pluta, Norbert Grabka, oraz Wojciech Juszyński.

Laureatami kategorii powyżej 18 roku zostali: Michał Prasał, Paulina Mularczyk oraz Ewa Hajduk.

Jury wyróżniło I miejscem pracę zbiorową przedszkola w Rogowie, zaś równorzędnym drugim miejscem kalendarze SP w Wólce oraz DPS „Cichy Zakątek” w Końskich.

Każdy z uczestników otrzymał też dyplom za udział oraz upominek. Uroczystość uświetniła swym występem Julia Pałgan, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Końskich, laureatka tegorocznej edycji „Talentu Koneckiego”. Dla wszystkich gości przygotowany był słodki poczęstunek.

Fundatorem nagród jest Starostwo Powiatowe w Końskich. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania sponsorom, którzy ofiarowali firmowe gadżety. Wśród darczyńców znaleźli się: Nadleśnictwo Stąporków, CU WARTA Robert Plech, DUET Kazimierz Tomal oraz Nadleśnictwo Barycz.

 

GALERIA - SETKI UCZESTNIKÓW ...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

11  12  13

14  15  16

17  18  19

20  21  22

23  24  25

26  27  28

29  30  31

32  33  34

35  36  38

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich