loga aloga bloga c

                                             bip  logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

ROZŚWIETLONA MIEJSKA CHOINKA

Administrator

Miesiąc grudzień, jak co roku sprawia, że w każdym zdjęcie ROZŚWIETLONA MIEJSKA ... miejscu z dnia na dzień możemy odczuwać zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Tak było i tym razem w Parku Miejskim na placu przy fontannie, przed budynkiem Urzędu Miasta i Gminy w Końskich, gdzie odbyła się ceremonia odpalenia światełek na największej choince w powiecie koneckim. 5 grudnia tuż przed godziną 11:00 w około bożonarodzeniowego drzewka zgromadzili się samorządowcy, mieszkańcy, dzieci wraz z rodzicami i opiekunami oraz święty Mikołaj.

 

Uroczystość poprowadzoną przez Danutę Choińską z przedszkola nr 5 w Końskich, uświetniły dzieci z koneckich przedszkoli nr 2, 3, 5 i 6. Władze samorządowe reprezentowali: starosta konecki - Bogdan Soboń wraz z członkiem Zarządu Powiatu - Dorotą Dudą i wicestarostą - Andrzejem Markiem Lenartem, burmistrz Miasta i Gminy w Końskich - Krzysztof Obratański wraz z wiceburmistrzem - Krzysztofem Jasińskim oraz sekretarz Miasta i Gminy Końskie Anna Głębocka. W asyście przedszkolaków, symbolicznie guzik ze światełkami włączali: Bogdan Soboń – starosta oraz Krzysztof Obratański – burmistrz.

Życzę obfitych prezentów, wszystkiego, najlepszego, ciepłych, spędzonych w rodzinnym gronie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia” – mówił starosta, Bogdan Soboń.

Przybyli na tę okoliczność najmłodsi goście otrzymali upominki oraz słodycze z rąk św. Mikołaja oraz burmistrza.

 

GALERIA - ROZŚWIETLONA MIEJSKA CHOINKA ...

2  3  4

5  6

7  8  9

10  11  12

13  14  15

16  17

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich