loga aloga bloga c

                                             bip  logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

NAGRODY DLA SZKÓŁ OD PCK

Administrator

Rejonowy Oddział PCK w Końskich wręczył nagrody zdjęcie NAGRODY DLA SZKÓŁ ...tym szkołom, które wzięły udział w konkursie „Zapobieganie chorobom społecznym i uzależnieniom celem szkolnego koła PCK”. Książki i piłki trafiły do wszystkich uczestników konkursu. W podsumowaniu uczestniczyli również: Dorota Duda, członek Zarządu Powiatu oraz Krzysztof Stachera, naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia.

 

W konkursie wzięło udział 21 szkół w tym 7 gimnazjów, 9 szkół podstawowych i 5 szkół ponadgimnazjalnych. Komisja w składzie: Urszula Kulbicka, Piotr Szemberg oraz Jerzy Kisiel podsumowało konkurs i zaprosiło uczestników na wręczenie nagród, które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Końskich.

Obecne były: Ewelina Długosz, reprezentująca Gimnazjum w Stadnickiej Woli, Zofia Mogielska z Gimnazjum Nr 1 w Końskich, Anna Kaczmarczyk, z Gimnazjum w Gowarczowie, Iwona Sijka ze Słupi, Anna Łącka z Miedzierzy, Izabela Garbacz z Rogowa. Kategorię szkół podstawowych reprezentowały: Małgorzata Misiowiec z SP Nr 2, Anna Michalczyk z Czermna, Anna Pająk z Nieświnia, Justyna Lipowska z SP Nr 2 w Stąporkowie, Lilla Laurman z Grabkowa – Kopanin, Anna Majchrzak z Wilczkowic oraz Grażyna Kopeć z Miedzierzy.  Szkoły ponadgimnazjalne reprezentowały : Elżbieta Sobczyk z ZSP Nr 1 w Końskich, Marzena Andryszczyk, ZSP Nr 3 w Końskich.

Nagrody wręczali: doktor Marek Werens, prezes oraz Jarosław Chmielnicki, wiceprezes Zarządu Rejonowego PCK w Końskich. Nagrody dla placówek, których przedstawiciele nie dotarli na podsumowanie, są do odebrania w siedzibie PCK Końskie, przy ul. Staszica 2 w Końskich (budynek Starostwa Powiatowego, III piętro).

 

GALERIA - NAGRODY DLA ...

2  3  4

5  6  7

8  9  10

12  13  14

15  16  17

18  19

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich