loga aloga bloga c

             RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH   bip   logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

DNI HOTELARSTWA I TURYSTYKI

Administrator

Tradycyjnie w koneckim „Ekonomiku” odbyły zdjęcie DNI HOTELARSTWA ...się Dni Hotelarstwa i Turystyki, a w ich ramach Powiatowy Konkurs Wiedzy Turystycznej, którego tematem przewodnim był „Mój plan turystyki prozdrowotnej i ekologicznej”. Konkurs skierowany był do gimnazjalistów, których zadaniem było przygotowanie prac w zespołach dwuosobowych. Gimnazjaliści z wielkim zainteresowaniem słuchali relacji Jacka Słowaka, wykładowcy Społecznej Akademii Nauk w Kielcach, podróżnika, instruktora judo i narciarstwa, alpinisty, płetwonurka, prezesa Stowarzyszenia Salutem. Prezentacja zwiedzonych miejsc budziła zachwyt.

 

Rozstrzygnięty został też konkurs, na który wpłynęło 12 prac bardzo urozmaiconych pod względem merytorycznym i graficznym. Jury w składzie: Anna Sorn-Wodecka, Marzena Andryszczyk i Małgorzata Muszczyńska orzekło, że są one na wysokim poziomie. Dwa równorzędne I miejsca zdobyły: zespół w składzie Paulina Pieczka i Bartłomiej Siek z Gimnazjum w Stąporkowie oraz zespół w składzie Katarzyna Karasińska i Marta Zielińska z Gimnazjum Nr 2 w Końskich. II miejsce zajął zespół w składzie: Dominik Michałowski i Adam Momot z Gimnazjum z Publicznego Gimnazjum w Gowarczowie, a III miejsce zdobył zespół Karoliny Małeckiej i Anny Milewicz z Publicznego Gimnazjum w Rudzie Malenieckiej. Nagrody przygotowane przez Starostwo Powiatowe w Końskich wręczali: Andrzej Marek Lenart, wicestarosta oraz Dorota Duda, członek zarządu Powiatu. Drobne upominki wręczyło również Centrum Informacji Turystycznej w Końskich, Pływalnia Miejska w Końskich, Fitness Klub Balans w Końskich oraz właściciele Rancho Ogniste Podkowy w Grzybowie. Po zakończeniu uroczystości wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Impreza została przygotowana przez uczniów klas technikum hotelarskiego i obsługi ruchu turystycznego pod opieką nauczycielek: Anny Sorn-Wodeckiej, Marzeny Andryszczyk i Małgorzaty Muszczyńskiej .

Wśród zaproszonych gości byli również: Magdalena Weber z Centrum Informacji Turystycznej w Końskich oraz Maria i Krzysztof Świtoniowie – właściciele Rancho Ogniste Podkowy w Grzybowie. Uroczystość prowadziła Beata Fidor, wicedyrektor szkoły.

 

GALERIA - DNI HOTELARSTWA ...

IMG 9750 0  IMG 9754 0  IMG 9759 0

IMG 9763 0  IMG 9773 0  IMG 9776 0

IMG 9787 0  IMG 9791 0  IMG 9795 0

IMG 9801 0  IMG 9807 0  IMG 9819 0

IMG 9828 0  IMG 9830 0  IMG 9840 0

IMG 9846 0  IMG 9851 0  IMG 9862 0

fot. arch. Starostwo Powiatowe w Końskich