loga aloga bloga c

                                             bip  logo termo   ankieta

plcsenderuuk

komunikaty

Kontakt

Radni III Kadencji

LISTA RADNYCH
zdjacie radny Basiak Radny Wiesław Basiak
Nr telefonu – 603 797 786
Przynależność do Komisji – członek Komisji Budżetu, Gospodarki i Rolnictwa oraz Komisji Praworządności i Bezpieczeństwa Publicznego.



zdjecie radny Brelski Radny MARIUSZ BRELSKI ur. 8 maja 1977 w Końskich.
Zamieszkały w Przyłogach Gmina Smyków
Absolwent Wydziału Politologii Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Specjalista d/s projektów unijnych Wiceprzewodniczący Stowarzyszenia Penitencjarnego „Patronat” Oddział w Kielcach Członek Komisji Budżetu, Gospodarki i Rolnictwa oraz Komisja Zdrowia i Oświaty
Radny z Okręgu Wyborczego: Smyków, Słupia, Gowarczów.
Tel.: (041)3739167, 0512 278 664 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.



Radny Józef Duda
Nr telefonu – 695 696 984
Przynależność do Komisji – członek Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Zdrowia i Oświaty.



Radna Danuta Leśniewicz
Nr telefonu – 695 230 018
Przynależność do Komisji – członek Komisji Budżetu, Gospodarki i Rolnictwa oraz Komisji Zdrowia i Oświaty.



Radna Marianna Oleśkiewicz
Nr telefonu – 606 611 765
Przynależność do Komisji – członek Komisji Rewizyjnej oraz Wiceprzewodnicząca Komisji Praworządności i Bezpieczeństwa Publicznego.




zdjecie radny Ostrowski Radny Janusz Zdzisław Ostrowski
Przynależność do Komisji – członek Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Zdrowia i Oświaty.



Radny Wiesław Skowron
Przynależność do Komisji – członek Komisji Zdrowia i Oświaty oraz Komisji Praworządności i Bezpieczeństwa Publicznego.



Radny Bogdan Soboń
Nr telefonu – (041) 372 41 34



zdjecie radny Wąsik Radny Grzegorz Wąsik
Nr telefonu – 604 515 083
Przynależność do Komisji – członek Komisji Budżetu, Gospodarki i Rolnictwa oraz Komisji Praworządności i Bezpieczeństwa Publicznego.



Radna Helena Obara




Radny Czesław Kurcbart




Radny Paweł Wojciech Gręda




Radny Leon Gula




Radny Jarosław Andrzej Lasota




Radny Andrzej Marek Lenart




Radny Kazimierz Wacław Pasterczyk




Radny Jerzy Środa




Radny Krzysztof Stańczyk




Radny Jan Marcin Prasał




Radny Antoni Szkurłat




Radny Krzysztof Wojcierowski