loga gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiegologa gmin powiatu koneckiego

ikonka raportu Coronawirusa COVID-19   RODO - Klauzula Informacyjna O Przetwarzaniu Danych Osobowych   bip   Projekt Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej Ankieta dla Klientów Starostwa Powiatowego w Końskich Termomodernizacja Budynku DPS "Cichy Zakątek" w Końskich

tkn  ukraina     ikona kont bankowych kont starostwa  NUMERY KONT BANKOWYCH   e puap

komunikaty

Kontakt

Aktualności i wydarzenia

GRAND PRIX „PUCHAR KONECKI” W PIŁCE SIATKOWEJ

1 kwietnia na hali sportowej w Stadnickiej Woli zdjęcie Grand Prixmiał miejsce ostatni turniej siatkówki z cyklu Grand Prix Powiatu Koneckiego pod patronatem Starosty Koneckiego Bogdana Sobonia, w którym zwyciężyła drużyna Końskie. Zwycięzcą całego cyklu GP została jednak inna konecka drużyna Delta, która zgromadziła najwięcej punktów we wszystkich turniejach. Grand Prix składało się z 4 turniejów organizowanych przez koneckie gminy we współpracy ze Stowarzyszeniem Sportowym Fair Play. W cyklu rozgrywanym w 4 gminach powiatu koneckiego : Stąporków, Radoszyce, Fałków oraz Końskie wzięło razem udział 31 drużyn oraz prawie 200 uczestników. Część drużyn i zawodników uczestniczyła kilkakrotnie w większości zawodów cyklu GP.

Turniej w Stąporkowie – 28.02.2012

W turnieju wzięło udział 8 drużyn : Delta Końskie, Radoszyce, Termo-tech Stąporków, CR Stąporków, Końskie, Kozia Wola, Delux Końskie, Gosań. Turniej wygrała drużyna Delta Końskie.

Turniej w Radoszycach – 04.03.2012

W turnieju wzięło udział 12 drużyn : Eksandros, Delta Końskie, FC Radoszyce, Góry Mokre, Stąporków, Shell Kraków, Fałków, De Facto Radoszyce, Kozia Wola, Delux Końskie, Spirol Nieświń, Dream Team. Turniej wygrała drużyna De Lux Końskie.

Turniej w Fałkowie – 11.03.2012

W turnieju wzięło udział 5 drużyn : Fałków, Delta Końskie, Stąporków, Końskie, Delux Końskie. Turniej wygrała drużyna Delta Końskie.

Turniej w Końskich – 01.04.2012

W turnieju wzięło udział 6 drużyn : Stąporków, Centralni Kozia Wola, Delta Końskie, Centra, Końskie, Delux Końskie. Turniej wygrała drużyna Końskie.

Każdy z turniejów organizowały poszczególne Gminy, w tym fundowały puchary dla zwycięskich drużyn. Drużyny zdobywały punkty za zajęcie miejsca w każdym turnieju, które sumowane były do cyklu Grand Prix (1 m-ce – 10 pkt., 2 m-ce – 8 pkt., 3 m-ce – 6 pkt., 4 m-ce – 5 pkt., itd.)

Punktacja całego cyklu Grand Prix Powiatu Koneckiego „Puchar Konecki”

12. Spirol Nieświń – 1 pkt.

Zwycięzca całego cyklu GP otrzymał puchar Starosty Koneckiego i miano najlepszej drużyny powiatu koneckiego. Wszystkie drużyny, które stanęły na podium otrzymały od Starosty puchary, upominki oraz nagrody w postaci piłek. Wyróżnieni zostali też statuetkami zawodnicy : Jarosław Redliński – MVP, Piotr Kołodziejczyk – Najlepszy Przyjmujący, Maciej Charęza – Najlepszy Rozgrywający. Puchar Fair Play powędrował do drużyny Końskich. Prezes Zarządu Stowarzyszenia Sportowego Fair Play Grzegorz Pałosz w imieniu organizatorów oraz amatorskiego środowiska siatkarskiego powiatu składa serdeczne podziękowania patronowi całego cyklu Grand Prix Powiatu Koneckiego Staroście Bogdanowi Soboniowi oraz włodarzom poszczególnych gmin biorących udział w cyklu GP – Dorocie Łukomskiej burmistrz Stąporkowa, Pawłowi Binkowskiemu wójtowi Radoszyc, Henrykowi Koniecznemu wójtowi Fałkowa, Michałowi Cichockiemu burmistrzowi Końskich. Podziękowania składa również osobom, które przyczyniły się do sukcesu organizacyjnego imprez w poszczególnych gminach : Piotrowi Szcześniakowi, Mieczysławowi Szymczykowi, Rafałowi Zielińskiemu, Waldemarowi Kani. Dziękuję również za współpracę i wszelką pomoc Krzysztofowi Stacherze Naczelnikowi Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia Starostwa Koneckiego – podsumowuje Pałosz.